top of page

Ogólny  zarys  Przyjęcia Weselnego:

Krótkie słowne przywitanie  młodych  (w tle marsz weselny), toast - goście śpiewają ,,Sto lat", obiad. Po posiłku Państwo Młodzi tańczą pierwszy utwór. Bloki taneczne dobieram czasowo (około 45/50 min.) i muzycznie, zależnie od bawiących się w danej chwili gości i wydawanych posiłków. Zabawy (konkursy) przeprowadzam w czasie poprawin, ale jeśli Młoda Para sobie życzy, mogę część konkursów przeprowadzić także na weselu. Około północy odbywają się oczepiny (przyśpiewki, rzucanie welonem - młoda, krawatem - młody, wykupywanie butów, życzenia - prezenty). Po oczepinach podziękowania dla rodziców od młodych (wspólny taniec z rodzicami) a w dalszej części tort. Około godziny 5.00 rano koniec imprezy.Wszelkie zmiany, ewentualnie sugestie, uzgadniane są na spotkaniu z Młodą Parą Poprawiny - obiad 15.00 - 16.00, toast, bloki taneczne, zabawy, ok. 21.00 koniec poprawin.Wskazówki dla Młodej Pary. 

Jeśli państwo młodzi nie przepadają za zabawą, a tak czasami bywa i np często wychodzą, to taki nastrój może się udzielić innym biesiadnikom. Wielu mówi, że muzyka to nawet 80% powodzenia na weselu. Prawda jest jednak taka, że nawet najlepszy zespół czy wodzirej niewiele zdziałają jeśli uczestnicy uroczystości nie będą chętni do zabawy.

Wskazane jest więc, by Młoda Para brała czynny udział w zabawianiu swoich gości, co będzie bardzo pomocne dla Wodzireja czy też​  Dj-a.Należy pamiętać, że wesele to nie dyskoteka, więc nie wymagaj od prowadzącego Dj-a by uszczęśliwiał na siłę Twoich gości muzyką, przy której nie chcą się bawić (niekoniecznie to co Ty lubisz, podoba się innym). Zaprosiłeś gości, więc dopilnuj  by to była dla nich niezapomniana impreza.

Jarosław Skrabek  tel. 501 524 934       e-mail: jarek&wodzirej-dj.pl            skype: wodzirej-dj.pl

bottom of page