top of page

Materiał filmowy tzw. „Reklamowy” – No właśnie!Każda impreza jest inna. Jeśli pokażę gości bawiących się przy disco-polo a organizator nie znosi tego rodzaju muzyki nie zwracając na nic uwagę dalej nie będzie tego oglądał. A przecież do każdej imprezy przygotowuję się indywidualnie i pozwolę sobie tu przypomnieć, że gram również piosenki na życzenie.

Trzeba także pamiętać o tym, że uczestnicy różnie reagują na widok kamery i niekoniecznie chcą pod jej czujnym okiem wcielać się w rolę „Króla Parkietu”. Nawet, jeśli ktoś w tego króla się wcieli, to niekoniecznie chciałby na filmie się znaleźć, więc zapisy imprez są najczęściej poddawane swoistej cenzurze. Film z imprezy prezentuje tylko jej małe fragmenty, najciekawsze chwile, które trwają minutę , albo dwie. Podczas, gdy cała zabawa trwa kilka godzin. Czy po obejrzeniu krótkiego filmu, będziemy mieli pewność, że cała noc była upojna? Zatem nie dowierzajcie filmom. Pytajcie ludzi.Najlepszym sposobem jest bezpośrednie pozyskanie informacji od organizatora czy też większości uczestników zabawy.

Filmy, które znajdują się na portalu youtobe są filmami, które w części pokazują moja pracę a komentarze wpisuje przeważnie konkurencja, której nie pozdrawiam. ;-D

  • c-youtube

Jarosław Skrabek  tel. 501 524 934       e-mail: jarek&wodzirej-dj.pl            skype: wodzirej-dj.pl

bottom of page